סגנון השאנטי וכיצד נחשפים אליו

סגנון השאנטי לקוח מהתרבות ההודית. סגנון הבגדים השאנטי שנכנס לאופנה בכמה שנים האחרונות, הוא אחד הסגנונות הכובשים שיש כיום במדינה. סגנון השאנטי מאופיין בבגדים שהם מתאימים לנו במידה, אך הם נראים רופפים, הם מרווחים יותר, ונוחים מאוד ללבוש. גם מי שיגיד שהוא לא אוהב את סגנון הלבוש הזה, הוא לא יוכל להתווכח על הנוחות של הבגדים הללו, מאחר והם משוחררים ונעימים.

סגנון השאנטי – איך הוא הגיע לישראל?

מסביבות שנות ה-80 היה נהוג על ידי חיילים משוחררים לצאת לטיול של כמה חודשים. עם הזמן, כאשר הטיסות היו זמינות יותר עבור חיילים אלה, ובכלל לכל האזרחים, החיילים התקדמו צעד אחד קדימה, והתחילו לטוס לחוץ לארץ. אחד מהיעדים הנפוצים על ידי הרבה חיילים משוחררים הוא הודו. לאחר שהרבה ישראלים נפגשו עם התרבות ההודית, הם העבירו לישראל חלק מהבגדים הנפוצים בהודו, ושילבו אותם כחלק מסגנון חדש בישראל.

מתי כדאי ללבוש בגדי שאנטי?

את בגדי השאנטי תוכלו ללבוש לפי הרצון שלכם, לאיפה שתרצו. הבגדים הללו מתאימים לכל אירוע שהוא, במיוחד לאירועים בטבע.

למי מתאים ללבוש בגדי שאנטי?

בגדי השאנטי מתאימים לכולם, החל מילדים ועד לאנשים מבוגרים יותר. הבגדים הם במידה של כולם, לכן חשוב שתמדדו את הבגדים על הגוף שלכם, תדעו איזו מידה מתאימה עבורכם, ומה אתם מרגישים בנוח אתו.

כיצד לרכוש בגדי שאנטי באינטרנט?

ישנם מספר כללים חשובים שנעקוב אחריהם על מנת לרכוש באינטרנט:

  • אמצעי תשלום – לפני שאתם מזינים את פרטי האשראי שלכם, וודאו כי אתם גולשים באתר בטוח, שבו יש אבטחה לפרטים שלכם.
  • תגובות – חפשו את התגובות של המשתמשים באתר שממנו אתם רוצים לרכוש, שם הם יוכלו להגיב בהתאם, בין אם הרכישה הייתה טובה, או פחות.

איפה אפשר להשיג את הבגדים הללו?

תוכלו למצוא בגדי שאנטי בחנויות מיוחדות. כמו כן, ניתן למצוא את הבגדים גם באתר אינטרנט של בגדי שאנטי. את הרכישה באינטרנט צריך לבצע רק במידה ואתם יודעים מה אתם רוצים, וכאשר אתם בטוחים כי החנות היא חנות אמינה.

צרו קשר עוד היום, רכשו בגדי שאנטי ותחדשו סגנון.